مرکز آموزش اتاق تعاون ایران
چاپ
اساتید و دانش پذیران گرامی

با توجه به گسترش استفاده از خدمات مبتنی بر اینترنت و در نتیجه افزایش استفاده از پهنای باند کشور در نقاط مختلف و شروع هم زمان آموزش مجازی واحدها، مشکل کندی اینترنت در کشور و اختلالاتی بر

روی سامانه آموزش مجازی وجود دارد. در صورت بروز هرگونه مشکل و اختلالات، از صبر و شکیبایی شما سپاسگزاریم.

دوره های پیشرو:

کاربر گرامی جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام به نشانی www.icccoop.ir سامانه آموزش مجازی اتاق تعاون ایران (تقویم آموزشی) مراجعه یا با شماره تلفن 88931270-021

(کارشناس آموزش خانم نرگسی) تماس حاصل فرمایید.

 

عنوان دوره

مدرس دوره

زمان برگزاری

آموزش داوری

دکتر اقتصادی

99/9/19 

دوره های تامین اجتماعی

مدرسان تأمین اجتماعی

99/9/25

امور گمرکی و ترخیص کالا

دکتر خدایی

99/9/15 

 

آموزش آنلاین


 آموزش آنلاین با توجه به مجموعه گسترده ای از مزایایی که به کاربران می دهد، آموزش الکترونیکی در سراسر جهان بسیار محبوب و مورد استقبال قرار گرفته است.

 1. افزایش سرعت یادگیری و موفقیت با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی
 2. یادگیری در زمان و مکان دلخواه شما
 3. دسترسی ویدیو های ضبط شده و جزوات هر کلاس
 4. بدون اتلاف زمان و انرژی و هزینه رفت و آمد
 5. پرسش و پاسخ حین برگذاری کلاس های آنلاین
 6. دسترسی دانلود ویدیوهای کلاس ها بدون محدودیت
 7. یادگیری آنلاین نیازهای تمامی اقشار جامعه را برآورده می کند : روش آنلاین یادگیری برای تمامی اقشار جامعه مناسب است. انقلاب دیجیتال منجر به ایجاد تغییرات چشمگیر در نحوه دستیابی ، مصرف ، بحث و به اشتراک گذاری مطالب شده است. با توجه به در دسترس بودن مطالب به اشتراک گذاشته شده ، بسیاری از کاربران می توانند یادگیری خود را به آخر هفته یا عصرها موکول کنند.
 8. امکان دسترسی به مطالب آموزشی به دفعات نامحدود : بر خلاف آموزش کلاس ، با یادگیری آنلاین می توانید به دفعات نامحدودی به مطالب به اشتراک گذاشته شده دسترسی داشته باشند.
 9. امکان دسترسی به محتوای به روز : مزیت اصلی یادگیری آنلاین این است که هر کاربری می تواند بدون در نظر گرفتن شهر و مکان زندگی خود ، اطمینان حاصل کند که از روشهای نوین آموزشی استفاده می کند.
 10. سرعت بالای انتقال مطالب در کوتاه ترین زمان : در مقایسه با روش تدریس کلاس درس سنتی ، eLearning  سرعت نسبتاً بالایی در انتقال مطلب دارد. تحقیقات نشان داده اند که زمان مورد نیاز برای یادگیری به 25٪ -60٪ از آنچه در یادگیری سنتی مورد نیاز است کاهش می یابد.
 11. کاهش هزینه ها : آموزش الکترونیکی نسبت به اشکال سنتی یادگیری ، مقرون به صرفه است. دلیل این کاهش قیمت به این دلیل است که یادگیری از طریق این حالت به سرعت و به آسانی اتفاق می افتد. این اثربخشی هزینه همچنین به افزایش سودآوری یک سازمان کمک می کند. هنگامی که در محل زندگی خود هستید ، از پرداخت هزینه های سفر (مثلاً اسکان) خودداری می کنید.
 12. داشتن تأثیر مثبت بر روی محیط زیست : از آنجا که eLearning یک روش یادگیری بدون کاغذ است ، تا حد زیادی از محیط زیست محافظت می کند. طبق مطالعه ای که در دوره های آموزش الکترونیکی انجام شده است ، مشخص شده است که در یادگیری مبتنی بر روش الکترونیکی ، حدود 90٪ انرژی کمتری مصرف می شود و 85٪ میزان کمتری از انتشار CO2 نسبت به دوره های آموزشی سنتی تولید می شود. با استفاده از آموزش الکترونیکی ، نیازی به قطع درختان برای به دست آوردن کاغذ نیست. بنابراین ، آموزش الکترونیکی یک روش یادگیری بسیار سازگار با محیط زیست است.