پنجشنبه 6 آذر 1393
 
صفحه اصلی >صفحه اصلی قدیمی > اخبار - جزئيات اخبار

تشکیل تعاونی خوابگاه‌داران غیردولتی از مهرماه

عضو هیات مدیره تعاونی خوابگاه‌داران غیردولتی کشور از شکل‌گیری اتحادیه خوابگاه‌داران غیردولتی از مهرماه سال جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اتاق تعاون ایرانبه نقل از ایسنا، علیرضا شوکتی در نخستین همایش سراسری خوابگاه‌داران غیردولتی کشور که در محل کوی دانشگاه تهران برگزار شد، با بیان اینکه در حال حاضر 303 عضو تعاونی در اتحادیه خوابگاه‌داران غیردولتی عضو هستند، گفت: یک سوم از این خوابگاه‌داران دارای مجوز و مابقی در مرحله کسب و دریافت مجوز هستند.

وی در خصوص شرایط اعطای مجوز به خوابگاه‌داران غیردولتی، گفت: این خوابگاه‌داران علاوه بر اینکه باید مکانی با استانداردهای لازم را تهیه کنند، باید دارای مدرک دانشگاهی و سواد علمی کافی و همچنین حداقل پنج سال سابقه کاری باشند.

این عضو هیات مدیره تعاونی خوابگاه‌داران غیردولتی کشور همچنین در خصوص نرخ اجاره‌بهای خوابگاه‌های غیردولتی، گفت: هنوز تصمیم‌گیری قطعی برای نرخ اجاره‌بهای آنها صورت نگرفته است، اما هزینه‌ای که از دانشجو برای خوابگاه‌های غیردولتی اخذ می‌شود، بین 85 تا 150 هزار تومان در ماه است.

به گفته شوکتی، امکانات در خوابگاه‌های غیردولتی متفاوت است. به عنوان نمونه برخی از این خوابگاه‌ها دارای استخر، VIP و امکانات جانبی دیگر هستند که نرخ اجاره‌بهای آنها از دیگر خوابگاه‌ها است.
    گروه خبري   :   اتاق تعاون ایران تاریخ    :   1392/03/12 ساعت:    :   10:03:06
نام
آدرس صندوق الکترونیکی  
نظرات کاربران*  

کد فوق را اینجا وارد کنید