جستجو:  
جمعه 7 آذر 1393
صفحات مخفی پورتال >خدمات اتاق تعاون > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار

نمایندگی صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون

راهنمای استفاده از خدمات نمایندگی صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون استان مرکزی

بسمه تعالی

 
 

اطلاعیه نمایندگی صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون استان مرکزی


             به اطلاع متقاضیان محترم صدور ضمانت نامه اعتباری جهت ارائه به بانک ها و مؤسسات مالی واعتباری در راستای اخذ تسهیلات بانکی می رساند، در حال حاضر بانک های دارای تفاهم نامه با صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون عبارتند از : توسعه تعاون،کشاورزی، اقتصاد نوین، ملت، تجارت، رفاه کارگران و همچنین صندوق مهر امام رضا (ع) و مؤسسه مالی و اعتباری عسگریه می باشند.

لذا کلیه شرکت های تعاونی که از بانک های فوق دارای مصوبه اخذ تسهیلات می باشند خواهشمند است جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه و شرایط صدور ضمانت نامه و همچنین دریافت فرم های لازم به وب سایت اتاق تعاون استان مرکزی به آدرس www.ark-coop.ir   مراجعه نموده و با ورود به قسمت نمایندگی صندوق ضمانت اطلاعات فوق را کسب نمایند.

لازم به توضیح است پس از ورود به صفحه نمایندگی صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون استان مرکزی در قسمت سمت راست صفحه انواع ضمانت نامه ها و همچنین در قسمت سمت چپ صفحه ضوابط صدور ضمانت نامه و مدارک مورد نیاز و فرم های لازم قرار گرفته اند.

متقاضیان محترم می بایست پس از مطالعه ضوابط کلی صدور ضمانت نامه اعتباری لیست مدارک مورد نیاز جهت صدور ضمانت نامه اعتباری را دانلود نموده وسپس کلیه نمونه فرم ها و همچنین پرسشنامه صندوق ضمانت را از قسمت فرم ها دانلود نمایند و نسبت به تکمیل آنها اقدام گردد.

یادآور می شود شرکت های تعاونی می بایست مدارک مورد نیاز را به ترتیب لیست دریافتی از سایت آماده نموده و در قالب یک پوشه به نمایندگی جهت انجام مراحل بعدی ارائه نمایند.

بدیهی است مدارک مورد نیاز از بانک عامل را نمایندگی با ارائه نامه دریافت می نماید که جهت اخذ نامه فوق می بایست به نمایندگی استان مرکزی مراجعه نمود.

 

با تشکر و سپاس فراوان

نمایندگی صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون استان مرکزی

    گروه خبري   :   روابط عمومی اتاق تعاون استان مرکزی تاریخ    :   1391/03/21 ساعت:    :   09:25:42
نام
آدرس صندوق الکترونیکی  
نظرات کاربران*  

کد فوق را اینجا وارد کنید