دوشنبه 7 خرداد 1397
وظایف دبیرخانه
چاپ
1. دعوت از تعاونگران برجسته داخلی و خارجی مسلمان درجشنواره تعداد بسیار زیادی از تعاونگران به تهران دعوت شده اند که باتوجه به محورهای تعیین شده اغلب از 57 کشور جهان اسلام بوده اند .
2. اعطای گواهینامه با توجه به اعتبار و جایگاه این جشنواره به شرکت کنندگان که در آن حضور کامل داشته باشند گواهی شرکت در همایش اعطاء می شود.
3. کارگاه آموزشی پیشرفته و کاربردی بخش تعاون و سمینار تخصصی بر پائی یک کارگاه آموزشی یک روزه به مدت 6 ساعت در دستورکار دبیرخانه همایش قرار دارد که با حضور اساتید برجسته تعاون برگزار خواهد شد.
4. نمایشگاه توانمندیها، خدمات، تجهیزات تعاونیها این نمایشگاه به منظور معرفی و توانمندیهای تعاونی های بانوان مسلمان در حاشیه جشنواره دایر خواهد بود.
5. ویژه نامه اختصاصی تعاونیهای برتر بانوان مسلمان ویژه نامه های اختصاصی جشنواره در چند نوبت تهیه و توزیع خواهد شد. این ویژه نامه ها حاوی مطالب علمی و کاربردی و هم چنین مصاحبه با صاحب نظران در حوزه تعاون و معرفی تعاونیهای علاقه مند به حضور در ویژه نامه در قالب رپرتاژ ها و درج خبر خواهد بود.
6. حامیان جشنواره تعاونیهای برتر بانوان مسلمان اتحادیه ها و موسسات علاقه مند به معرفی به عنوان حامیان مادی و معنوی این حرکت علمی و ملی می توانند در قالب حامی با ستاد برگزاری جشنوار تماس حاصل فرمایند.
7. بخش ویژه : بررسی اقدامات بخش تعاون در راستای حمایت از تولید ملی، کار و سرمایه ایرانی باتوجه با نامگذاری سال 91 به همین عنوان
8.تجلیل ویژه از مقام علمی آموزشی تعاونگران نمونه
 
تسهیلات ویژه دبیرخانه به میهمانان داخلی و خارجی:
تسهیلات ویژه میهمانان داخلی :
• از هر استان دو نفر (تعاونیهای برتر) و شامل :
1. پرداخت هزینه اجاره غرفه به متراژ 9 متر مربع
2. پرداخت هزینه اقامت و رفت و آمد درون شهری
3. پرداخت هزینه های پذیرایی

تسهیلات ویژه میهمانان خارجی :
از هر تعاونی یک نفر و شامل :
1. پرداخت هزینه پذیرایی
2. پرداخت هزینه غرفه
3. پرداخت هزینه ایاب ذهاب درون شهری
4. هزینه اقامت 3 روز و 2 شب